Yarmouth, New Hampshire – dom wyścigów chartów

Yarmouth, New Hampshire - dom wyścigów chartów

Wyścigi samochodów akcyjnych odbywają się w Yarmouth, New Hampshire od lat sześćdziesiątych. Stadion został otwarty w 1948 roku i działał do 1961 roku, a zespołem zarządzał Ernie Wedon. Kierowanie przez Erniego bloatem w Yarmouth doprowadziło do wzrostu toru do rangi głównego miejsca wyścigów. Od tego czasu stadion Yarmouth Speedway gości wyścigi samochodów akcyjnych. W 1966 roku stadion miał własną drużynę w lidze zespołowej, znaną jako Greyhounds.

Michael Allard wygrywa w Great Yarmouth

Michael Allard wygrywa w Great Yarmouth Wyścigi samochodowe. Zawodnik z Great Yarmouth dokonał skoku w karierze z wyścigów bangerów na wyścigi samochodów osobowych. W swoim ostatnim wyścigu upadł na luźnym torze łupkowym i przewrócił się na ostatnim zakręcie. Na szczęście Allard wyszedł z tej dramatycznej kraksy bez szwanku. Publiczność uznała go za zwycięzcę wieczoru.

Jamie Plane debiutuje na Swaffham Raceway

W swoim pierwszym występie na Swaffham Raceway, Jamie Plane zaliczył świetny debiut. 16-latek dominował w juniorskich bangach przez dwa lata zanim zadebiutował w seniorach w street stocks. Pomimo zajęcia piątego miejsca w obu heatach, Jamie wywalczył sobie drogę do koła zwycięzcy w finale. Na torze odbywała się również seria zawodów micro madness, w których mogły brać udział mniejsze samochody.

Rookie Rods to klasa budżetowa

Rookie Rods to seria wyścigów samochodów budżetowych, które odbywają się na owalach Spedeworth Incarace. Jest to bezkontaktowa formuła budżetowa, która została stworzona, aby umożliwić zawodnikom o mniejszym budżecie doświadczenie emocji związanych z wyścigami. Te serie są idealnym sposobem na rozwinięcie umiejętności potrzebnych w innych klasach wyścigowych i przyciągają kierowców z różnych środowisk. To sprawia, że wyścigi są ekscytujące do oglądania.

Obowiązki Pit Marshal’a

Obowiązki Pit Marshal’a są niezbędne, aby spotkanie wyścigowe przebiegało bez zakłóceń. Muszą oni upewnić się, że wszystkie samochody są gotowe do wyścigu i znajdują się na torze w odpowiednim czasie. W przypadku wypadku na autostradzie Pit Marshals odgradzają teren, a kierowca-ratownik usuwa uszkodzony samochód. Oba te obowiązki są kluczowe w wyścigach samochodowych, a praca Pit Marshala nie jest bez nich kompletna.

Wyścigi chartów na stadionie Gt Yarmouth

W Caister-on-Sea w angielskim hrabstwie Norfolk znajduje się tor wyścigowy dla chartów na stadionie Yarmouth. Tor jest licencjonowany przez Greyhound Board of Great Britain. Tor jest jednym z najstarszych torów dla chartów w Anglii. Wyścigi chartów to jedna z najstarszych form zakładów na świecie, a ten obiekt w Norfolk nie jest wyjątkiem. Ten tor oferuje widzom możliwość oglądania na żywo wyścigów chartów podczas spokojnego lunchu lub wieczornego wyjścia z przyjaciółmi.

MJ tribute act Navi performs

Jeśli kochasz muzykę i lubisz nocne wyjścia z żywą rozrywką, możesz być zainteresowany zobaczeniem światowego impersonatora nr 1 Michaela Jacksona, Navi. Ten utalentowany człowiek pracował z gwiazdą popu przez siedemnaście lat i przedstawił go w hollywoodzkim filmie Michael Jackson – Searching For Neverland. Występował dla Sony, MJJ Estate i rodziny Jacksonów.

Usługa BAGS

Jeśli myślisz o wybraniu się w tym roku na wyścig samochodowy, możesz rozważyć skorzystanie z usługi BAGS. Usługa BAGS pozwala dostać się z punktu A do punktu B na torze. Wyścig odbywa się na nowym torze, za który zapłacono 190 000 PS. Serwis BAGS ułatwia kierowcom znalezienie miejsc do jedzenia i picia po wyścigu. Dodatkowo zapewnia poczucie bezpieczeństwa. Po 36 godzinach wyścigu, zawodnicy są zazwyczaj wyczerpani, obolali i z pęcherzami. Serwis BAGS ułatwia powrót do domu.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *