Car Race 10 posiada funkcję Realtime Multiplayer oraz usługi streamingowe

Car Race 10 posiada funkcję Realtime Multiplayer oraz usługi streamingowe

Jeśli szukasz nowej gry wideo, spróbuj Car Race 10. Realistyczna grafika i symulowany tor sprawiają, że ta gra ma wszystko, czego potrzebujesz, aby stać się hitem. Od Jamiego Whincupa po samochody dodgem Chaza Mosterta, ta gra sprawi, że będziesz chciał wyjść na tor. Posiada również wyścigi wieloosobowe w czasie rzeczywistym oraz usługi streamingu, dzięki którym możesz oglądać swoje ulubione wyścigi na żywo.

Jamie Whincup

Po fatalnym starcie Jamie Whincup wykonał imponujący skok z szóstego na drugie miejsce. Podczas hamowania na zakręcie Bond uderzył w wewnętrzną stronę Fullwooda i stracił czas na 10 okrążeniu. W rezultacie, samochód bezpieczeństwa został wezwany po tym, jak James Courtney (#44 Boost Mobile Mustang) i Brodie Kostecki (92) zderzyli się na Zakręcie 3.

W mokrych warunkach Jamie Whincup wyciągnął flagę w swoim pierwszym wyścigu Supercars, wygrywając o zaledwie dwie sekundy. Mark Winterbottom wywarł na Whincupie presję pod koniec wyścigu, ale Whincup powstrzymał swojego rywala Craiga Lowndesa, aby zdobyć zwycięstwo. Garth Tander, który startował z 16. pola startowego, ukończył wyścig na ósmym miejscu. Samochód Whincupa okazał się wielkim sukcesem, a zespół jest przekonany o swojej przyszłości.

Kraksa podczas sesji kwalifikacyjnej na torze Sydney Motorsport Park kosztowała Whincupa zwycięstwo, ale on jeszcze nie skończył. Wpadł na ścianę z oponami i musiał zjechać do boksu. W wyniku tego zdarzenia otrzymał karę przejazdu. Po tym incydencie Whincup ma zawieszone prawo jazdy. W następnym wyścigu będzie kontynuował rywalizację z kolegą z zespołu Lowndesem.

Chaz Mostert incydent z „dodgem cars”

Mostert pozostał zdezorientowany i wściekły z powodu splątania podczas wyścigu samochodowego 10. Splot nastąpił na pierwszym okrążeniu, kiedy Andre Heimgartner zmusił Tima Slade’a do szerokiej jazdy i wjechał na linię wyścigową. Samochód Mosterta Mobil 1 Appliances Online Racing przekoziołkował w lewo i uderzył w Watersa. Kolizja spowodowała, że prawe tylne koło Camerona Watersa zostało wyrwane z samochodu Mosterta.

Ostatecznie kraksa zakończyła się 15-sekundową karą dla Kosteckiego. Po wypadku Mostert i Kostecki zostali zdegradowani na szóstą i piątą pozycję. Po tym incydencie Van Gisbergen gonił Davisona i wyprzedził go na Zakręcie 11. Ostatecznie obaj kierowcy mieli taki sam czas. Incydent ten nadal stanowi plamę w klasyfikacji mistrzostw.

Wyścigi wieloosobowe w czasie rzeczywistym

Jeśli kochasz gry wyścigowe, to pokochasz ten nowy dodatek! Wyścigi samochodowe dla wielu graczy w czasie rzeczywistym przenoszą emocje związane z grami samochodowymi dla wielu graczy na urządzenia mobilne. Gracze mogą dołączyć do akcji z dowolnego miejsca na świecie, niezależnie od platformy, z której korzystają. Gra obsługuje do ośmiu graczy i jest wieloplatformowa, więc możesz grać z przyjaciółmi bez względu na to, gdzie się znajdują. Możesz nawet spotkać się z przyjaciółmi i wyzwać ich na wyścig online.

Ta gra pozwala graczom ścigać się na 40 licencjonowanych torach w 19 rzeczywistych lokalizacjach. Gracze mogą ścigać się nawet 43 samochodami jednocześnie, a do wyboru jest ponad 250 świetnie zaprojektowanych aut. Możesz nawet ścigać się w nocy! Wszystko to można cieszyć się z przyjacielem lub członkiem rodziny! Gra pozwala również na jednoczesną grę czterech graczy i zawiera realistyczne środowiska rajdów samochodowych. Jeśli szukasz fajnej gry do grania z przyjaciółmi, Realtime multiplayer car racing jest doskonałym wyborem.

Serwisy streamingowe

Niezależnie od tego, czy jesteś zagorzałym fanem sportów motorowych, czy po prostu lubisz śledzić wyścigi w telewizji, możesz oglądać wszystkie najważniejsze wydarzenia sportowe na jednym z wielu serwisów streamingowych wyścigów samochodowych. Jeśli chcesz poczuć emocje i szybkość wielkich wyścigów, te usługi strumieniowe oferują tysiące godzin treści sportów motorowych, w tym najlepsze z NASCAR. Możesz też obejrzeć klasyczne wyścigi i filmy dokumentalne.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *