Wyścigi samochodowe w pobliżu mnie

Wyścigi samochodowe w pobliżu mnie

Jeśli jesteś zmęczony oglądaniem tych samych starych programów telewizyjnych, istnieje wiele innych możliwości oglądania wyścigów samochodowych w pobliżu mnie. W Nowym Jorku jest kilka torów, na których można obejrzeć wyścig na żywo. Możesz wybierać spośród torów gruntowych, błotnistych, utwardzonych lub nieutwardzonych powierzchni i historycznych miejsc, takich jak Most Brookliński. Niezależnie od tego, czy lubisz oglądać samochody pędzące przez błoto, brud czy chodnik, w Nowym Jorku znajdziesz świetny wyścig.

Wyścig DAYTONA 500

Istnieje wiele sposobów na oglądanie wyścigu DAYTONA 500. Jest to jeden z najważniejszych wyścigów NASCAR i po raz pierwszy w historii kobieta zdobyła pole position. W tym roku możesz zobaczyć, jak Cindric odnosi zwycięstwo, swoje pierwsze w NASCAR Cup Series. Bilety na Daytona 500 są w cenie od 99 dolarów za pojedynczy wyścig do setek dolarów za czterodniowy karnet. Daytona 500 jest również najchętniej oglądanym wyścigiem na świecie, a miliony ludzi przyglądają się akcji. Oglądalność Daytona 500 w telewizji szacuje się na 20 milionów ludzi na całym świecie.

Możesz znaleźć najlepszy wyścig Daytona 500 do oglądania w telewizji wybierając kanał kablowy, który transmituje to wydarzenie. Możesz również obejrzeć wyścig online. Wiele kanałów sportowych transmituje to wydarzenie, więc będziesz w stanie dostroić się i złapać całą akcję. Oprócz NBC, można znaleźć serwisy streamingowe dla wyścigu w sieci. Te usługi strumieniowe oferują najwyższą jakość telewizji na żywo dla tego wydarzenia.

Jeśli jesteś zapalonym fanem NASCAR, możesz oglądać Daytona 500 online za darmo. Możesz nawet oglądać go na FOX, jeśli masz abonament kablowy lub satelitarny. Istnieje również pięć różnych serwisów streamingowych, z których możesz skorzystać, aby obejrzeć wyścig Daytona 500. Wypróbuj YouTubeTV, Sling lub fuboTV, aby sprawdzić, czy warto. Wszystkie te serwisy oferują bezpłatne wersje próbne, więc możesz je wypróbować przed wykupieniem abonamentu.

Możesz również oglądać Daytona 500 na żywo, jeśli mieszkasz w pobliżu Daytona International Speedway. Wyścig odbywa się w trzecią niedzielę lutego. Fani będą kibicować swojemu ulubionemu kierowcy, trzymając trzy palce w powietrzu, reprezentujące liczbę palców, które trzymają w górze. Jeśli nie jesteś blisko toru, zawsze możesz dostroić się do transmisji w telewizji. Nie jest to jedyne ważne wydarzenie w kalendarzu NASCAR.

Czas rozpoczęcia wyścigu Daytona 500 zmieniał się na przestrzeni lat. Od pierwszego wyścigu, który odbył się w 2001 roku, był on opóźniony o sześć godzin 22 minuty. Oznaczało to, że wyścig zakończył się na długo przed zachodem słońca. W 2010 roku wyścig został opóźniony o kolejne sześć godzin i trzydzieści minut, a godzina była wtedy siódma EST. Ci, którzy mieszkają na zachodnim wybrzeżu mogli również oglądać go na żywo, ale w 2011 roku został on opóźniony.

Niezależnie od tego, czy szukasz miejsca w hotelu, czy biletu na wyścig, będziesz w stanie znaleźć miejsce, w którym będziesz mógł obejrzeć wyścig Daytona 500. To kultowy wyścig, który jest niezwykle popularny w całym kraju. Zdobądź bilety już dziś i oglądaj emocje. Będziesz zadowolony, że to zrobiłeś! I możesz stać się częścią historii. Wszystkie te atrakcje sprawią, że Twoje kolejne doświadczenie z wyścigu Daytona 500 będzie najlepsze.

Riverhead Raceway

Jeśli szukasz miejsca na wyścigi samochodowe w pobliżu mnie, to trafiłeś we właściwe miejsce. Riverhead Raceway to pięciomilowy tor owalny z torem Figure 8, a od czasu zamknięcia Westhampton Raceway w 2003 roku jest to jedyny obiekt wyścigów samochodowych na Long Island. Zbudowany w 1949 roku tor był pierwotnie torem gruntowym, zanim został na stałe przekształcony w asfaltowy w 1955 roku.

Chociaż tor jest wybrukowany owalnie i posiada trybuny, atmosfera jest bardziej rodzinna niż miejsce, w którym można kupić bilety. Jeden 62-letni emeryt z Jericho uczestniczył w wyścigu z dwoma wnukami. Long Island miało czterdzieści torów wyścigów samochodowych w latach sześćdziesiątych, a scena kwitła. Tor jest popularnym miejscem spotkań towarzyskich zarówno dla miejscowych, jak i przyjezdnych.

Podczas gdy oglądanie wyścigów na tym torze jest ekscytujące, poziom niebezpieczeństwa jest tak wysoki, że karetki pogotowia stacjonują wzdłuż krawędzi toru. Wielu kierowców było blisko, ale obecni bywalcy są gotowi zaryzykować wszystko dla emocji związanych z wyścigiem. Kyle Ellwood, 21-letni architekt krajobrazu, zaczął się ścigać na torze, gdy miał pięć lat. Teraz ściga się 640-konnym samochodem zrobionym na zamówienie. W ciągu tygodnia wydaje tysiąc dolarów na opony.

Jeśli szukasz wyścigów samochodowych w pobliżu mnie do obejrzenia, rozważ odwiedzenie Riverhead Raceway. Tor został po raz pierwszy otwarty w 1951 roku i zajmuje 22 akry ziemi w bogatej dzielnicy. Nieruchomości w okolicy są warte nawet 1 milion dolarów za akr. Przez 30 lat jej właścicielami byli Jim i Barbara Cromarty. Cromartysowie byli świadkami wielu pamiętnych wydarzeń na torze. Cromartysowie ostatecznie przeszli na emeryturę na Florydzie, ale do tej pory nie odrzucili oferty od dewelopera.

Legendarny tor Riverhead Raceway znajduje się na północnym brzegu Long Island. Choć tor był zamknięty z powodu pandemii koronawirusa, to po blokadzie w Nowym Jorku został dziś ponownie otwarty. W całych Stanach Zjednoczonych na koronawirusa zachorowało ponad 4,585,258 osób. Co najmniej piętnaście tysięcy osób zmarło. Nic dziwnego, że tor wyścigowy wpisał się w bogatą historię Long Island.

Stateline Speedway

Jeśli szukasz nowego miejsca do oglądania wyścigów samochodowych, możesz rozważyć Stateline Speedway. Ten tor wyścigowy o długości 1/3 mili znajduje się w Busti w stanie Nowy Jork. Pierwszy wyścig odbył się tam 16 lipca 1958 roku i został wygrany przez Shorty Rollinsa, który wygrał z powodu opóźnienia deszczowego z poprzedniego dnia. Tor po raz ostatni zorganizował wydarzenie Lucas Oil Late Model Series w 2012 roku.

Stateline to były tor samochodowy w Nowym Jorku. Tor należał do rodziny Danish i był częścią Consoldiated Racing Association. Jego trybuny są wyjątkowe, z unikalnym projektem, który był cechą charakterystyczną toru. Chociaż tor jest obecnie zamknięty, w Stateline Speedway wciąż można zobaczyć przebłyski przeszłości. Są tam zdjęcia kierowców, którzy ścigali się na Stateline, w tym Dona Hendenberga, George’a Welcha i Steve’a Danish’a. Clark 40, Young/Vine 75A i Trinkhaus 62 są łatwo rozpoznawalne na zdjęciach. Trofeum Cliffa Kotary również zostało zdobyte na Stateline.

Stateline Speedway jest jednym z najlepszych miejsc do oglądania wyścigów samochodowych. Jest to tor wyścigowy o długości 1/3 mili położony w Busti w stanie Nowy Jork. W 1958 roku Shorty Rollins wygrał wyścig po tym jak poprzedni wyścig był opóźniony przez deszcz. Tor był także gospodarzem wydarzenia Lucas Oil Late Model Series w 2012 roku.

Trybuny na Stateline Speedway są wyjątkowe. Dach nad trybunami zapewnia doskonały widok na tor. W pierwszych latach istnienia, Stateline Speedway miał nietypowy układ i ceglaną tawernę po drugiej stronie autostrady. W późnych latach 50. był domem dla wielu znanych kierowców, w tym Teda Langlois, Martina Paddocka i Douga Garrisona. Stateline było znane z wielkich kierowców, a w tamtych czasach nie brakowało ich.

Rodzina Garberów również jest bardzo zaangażowana w sport. Rodzina jest zaangażowana w społeczność wyścigową w Pacific Northwest od prawie 60 lat. Ojciec Carol Garber ścigał się tam w Super Stocks, a później w Jalopy Claimers. Carol McLaren była sędzią czasowym w Spokane Fairgrounds Speedway i napisała wiele artykułów do magazynów wyścigowych. Rodzina prowadziła również Northwest Speedway od 1985 do 1989 roku, ostatecznie przekształcając go w Stateline Speedway.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *