Wyścigi samochodowe w Kentucky

Wyścigi samochodowe w Kentucky

Niezależnie od tego, czy jesteś fanem NASCAR, czy doświadczonym kierowcą, nie możesz przepuścić okazji do obejrzenia wyścigów samochodowych na Kentucky Speedway. Od SCCA Solo do Richard Petty driving experience, na Kentucky Speedway każdy znajdzie coś dla siebie. Jest też mnóstwo zajęć, które zapewnią rozrywkę całej rodzinie. Oto kilka z naszych ulubionych zajęć, które warto wykonać podczas pobytu w mieście.

Richard Petty Driving Experience

Odwiedzasz wyścigi samochodowe w Kentucky? Weź udział w Richard Petty Driving Experience w samochodzie wyścigowym NASCAR! To doświadczenie oferuje szybkie przejazdy na krajowych torach wyścigowych. Goście zasiadają w fotelu kierowcy 600-konnego samochodu wyścigowego, dzięki czemu mogą doświadczyć, jak to jest być częścią wyścigu! Zalecana jest rezerwacja, ponieważ te wydarzenia często się wyprzedają. Aby uniknąć rozczarowania, należy dokonać rezerwacji z jak największym wyprzedzeniem.

NASCAR Racing Experience i Richard Petty Driving Experiment połączą się i rozszerzą swoją obecną ofertę o więcej samochodów wyścigowych i stałe lokalizacje w całych Stanach Zjednoczonych, w tym Daytona International Speedway. Obie dodadzą również daty na niektórych z najlepszych krajowych torów, w tym Phoenix International Raceway i Talladega Superspeedway. Jeśli nie możesz dotrzeć do Richard Petty Driving Experience, są inne opcje dla Ciebie!

NASCAR Racing Experience

Jeśli kochasz wyścigi, NASCAR Racing Experience w Kentucky to ekscytujące doświadczenie. Obiekt oferuje doświadczenia w prowadzeniu samochodów wyścigowych NASCAR na znanym na całym świecie torze Kentucky Speedway. Doświadczeni kierowcy mają szansę wyprzedzać inne samochody na torze, co jest największym przeżyciem wyścigowym. Uczestnicy będą mieli okazję poprowadzić samochód wyścigowy i wyprzedzać inne samochody, jednocześnie otrzymując instrukcje od profesjonalnego spottera.

Aby wziąć udział w NASCAR Racing Experience, musisz nosić maskę ochronną i mieć co najmniej pięć stóp wzrostu. Uczestnicy muszą mieć również co najmniej 18 lat, a w przypadku osób poniżej 18 roku życia – opiekuna prawnego. Będziesz miał okazję przejechać się w pełnowymiarowym samochodzie Stock Car w stylu Nextel Cup. Na torze znajduje się również strefa widokowa dla widzów. Nie chodzi jednak tylko o emocje związane z jazdą w samochodzie wyścigowym.

SCCA Solo

Centralny Region KY SCCA organizuje w tę niedzielę swoje siódme zawody solo auto cross. Odbywają się one w EKU Alumni Coliseum w Richmond, Kentucky. Kierowca Factory Five Randall Williamson zazwyczaj prowadzi te zawody. Aby dowiedzieć się więcej o tym wydarzeniu, sprawdź poniższe linki. Możesz również dowiedzieć się więcej o nadchodzących zawodach SCCA Solo w Kentucky. Jest ich wiele do wyboru. Oprócz tych wydarzeń, Porsche Louisville zaprasza również do kontaktu z Regionem Kentucky Sports Car Club of America.

Kentucky Speedway

Kentucky Speedway to 1,5-milowy tor trójstronny położony w Sparcie, w stanie KY. Jest to główne miejsce wyścigów NASCAR, ARCA i Indy Racing League. Tor został otwarty w 2000 roku i jest własnością Speedway Motorsports, Inc, firmy wyścigowej z siedzibą w Kentucky. Tor jest otwarty dla publiczności podczas wyścigów i imprez. Odwiedzający mogą cieszyć się muzyką na żywo oraz szeregiem opcji gastronomicznych.

Obligacja toru wyścigowego opiera się na potencjalnych dochodach generowanych przez wyścigi oraz zobowiązaniach finansowych firmy. Jednak urzędnicy z meetNKY, biura konwentu i gości w Northern Kentucky, są optymistami, że NASCAR powróci do obiektu w przyszłości. Tor jest również przekonany, że wyścig przyniesie więcej fanów i przychodów niż dotychczas. Urzędnicy z żużla nie ujawnili jednak jeszcze dokładnej umowy biznesowej z Amazonem.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *