cbdMD i Rally Racing Ken Block odnawiają partnerstwo

cbdMD i Rally Racing Ken Block odnawiają partnerstwo

Marka cbdMD i rally racing ken block odnawiają swoje partnerstwo. Rajdy samochodowe to sport, w którym Ken Block rywalizuje w różnych klasach i jest jednym z najbardziej utytułowanych kierowców tego sportu. Jest współzałożycielem firmy DC Shoes, a także startował w różnych zawodach sportów akcji, takich jak snowboard i skateboarding. Oprócz kariery wyścigowej, współtworzył dwa różne zespoły, House of Block i Hoonigan Racing Division.

cbdMD odnawia współpracę z gwiazdą wyścigów rajdowych Kenem Blockiem

cbdMD, wiodący producent napojów i dostawca suplementów diety, odnowił współpracę z gwiazdą wyścigów rajdowych Kenem Blockiem. Firma będzie używać ikonicznego logo Blocka na jego oficjalnym samochodzie rajdowym, kombinezonie strażackim i innych materiałach marketingowych do promowania swojej marki. Block ma za sobą rozległą karierę jako profesjonalny kierowca rajdowy i startował w sportach akcji, w tym w surfingu, narciarstwie i motocrossie.

Nowa umowa obejmuje również partnerstwo z wybitnym producentem samochodów wyścigowych. Ken Block zainspirował się dominacją Audi w Rajdowych Mistrzostwach Świata (WRC), gdy był nastolatkiem, i do dziś jest to dla niego źródło inspiracji. W czasie jego startów, słynne Audi Quattro S1 pobiło rekord Pikes Peak, a teraz obie firmy pracują nad rozwojem samochodów elektrycznych.

Ken Block startował w wyścigach rajdowych

Jeśli znasz sport, jakim są wyścigi rajdowe, być może zastanawiasz się, kim jest Ken Block. 26-latek jest popularnym kierowcą rajdowym, który jest w tym sporcie od 2014 roku. Choć startuje od 2014 roku, wyrzeźbił dla siebie markę i jest jednym z najlepszych kierowców na świecie. Poniżej przedstawiamy jego historię. Jest to historia młodego człowieka, który podążył za swoją pasją i zrobił to na wielką skalę w wyścigach rajdowych.

W 2008 roku Block wystartował w Rally America National Championship, zajmując drugie miejsce w klasyfikacji generalnej. Wygrał również Lake Superior Performance Rally, kończąc ponad minutę przed swoim najbliższym rywalem. Od 2011 do 2015 roku Block rywalizował w Global RallyCross Championship, wygrywając sześć rajdów i zdobywając 15 podiów. W 2018 roku Block startował w Americas Rallycross Championship w pełnym wymiarze czasu i zajął czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej.

Lia Block jest zawodniczką rajdową

Jeśli jesteś fanem wyścigów rajdowych, być może zauważyłeś, że Lia Block jest córką amerykańskiego kierowcy rajdowego. Jej ojciec, Travis Pastrana, był najbardziej utytułowanym kierowcą rajdowym wszech czasów, a także mentorem swojej córki. Po zapoznaniu się z zasadami w DirtFish Rally School, Block nauczyła się jeździć Subaru WRX STI i Fiestą R2. Od tego czasu rozwinęła pasję do maszyn z napędem na cztery koła, a jej postępy pochwalił Alex Gelsomino.

Pomimo imponujących umiejętności wyścigowych, pierwszą prawdziwą karierę Block zrobił jako deskorolkarz. Dorastał jeżdżąc na rowerach i deskorolkach, a w końcu rozwinął sport, jakim jest drifting. Wygrał ponad 30 wyścigów i był częstym uczestnikiem X Games. Stworzył również sygnowane koła wyścigowe, a jego firma, DC Shoes, wyprodukowała nawet linię towarów.

House of Block to zespół rajdowy

The House of Block to zespół rajdowy z siedzibą w Stanach Zjednoczonych. Block jest profesjonalnym zawodnikiem rajdowym, który startuje w serii Rally America. Wygrał norweską rundę Mistrzostw Europy w Rallycrossie w 2014 roku. W swoim drugim sezonie zajął czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej i zremisował na pierwszym miejscu w klasyfikacji punktowej. W 2017 roku zajął dziewiąte miejsce w klasyfikacji punktowej, z najlepszym finiszem na siódmym miejscu we Francji. Oprócz kariery wyścigowej, Block ma również doświadczenie w marketingu, pracując wcześniej dla DC Shoes. Dało mu to możliwość realizowania umów sponsorskich z producentami samochodów, producentami odzieży i firmami produkującymi napoje.

Jego sukcesy były znaczące, z kilkoma zwycięstwami w zawodach rajdowych. W 2008 roku Block wygrał zawody Canadian Rally New York USA i zdobył brązowy medal w X Games. Jednak partnerstwo Blocka z Fordem kończy się w 2021 roku, a on sam traci swojego Forda Mustanga z 1965 roku. Nie przeszkadza mu to jednak w kontynuowaniu pasji do sportów motorowych. Ken Block jest inspirującym liderem w świecie rajdów, a jego zespół jest doskonałym przykładem tego, jak przekuć swoją pasję w karierę.

Hyundai i20 Coupe WRC

Samochód rajdowy Hyundai i20 Coupe WRC jest prowadzony przez Kena Blocka. Jest on profesjonalnym zawodnikiem rajdowym, który startuje w American Rally Association. Wcześniej startował w World Rally Championship, Global RallyCross Championship oraz FIA World Rallycross Championship. Ken Block nie zachęca do jakiegokolwiek łamania prawa lub przepisów. Wikipedia nie ponosi odpowiedzialności za treści zawarte na innych stronach internetowych. Różne tematy są często cenzurowane przez filtry rządowe, korporacyjne lub edukacyjne.

W sezonie 2022 Amerykańskiego Stowarzyszenia Rajdowego Block będzie jeździł samochodem Hyundai i20 Coupe WRC. Samochód zostanie przygotowany przez 2C Competition, francuski zespół rajdowy. Posiada silnik o pojemności 1,6 litra z nowoczesnym pakietem WRC Aero. Ken Block siedmiokrotnie wygrywał rajd 100 Acre Wood. Zespół planuje debiut nowego samochodu na rajdzie w Salem, MO.

Alex Gelsomino jest co-driverem Kena Blocka

Legendy wyścigów rajdowych Ken Block i Travis Pastrana to dwaj kierowcy startujący obok australijskich i włoskich kierowców w tej samej imprezie. Choć kierowcy walczą o ten sam tytuł narodowy, ich droga do wyścigów rajdowych była bardzo różna. Gelsomino urodził się w Australii i został obywatelem USA w 2001 roku. Poznali się na torze rajdowym i wspólnie opracowali program rozwoju rajdowego, a teraz obaj rywalizują u boku legend amerykańskich rajdów.

Obaj kierowcy są partnerami od sześciu lat i pracowali razem nad kilkoma projektami. W 2005 roku Block był współzałożycielem firmy, która obecnie sprzedaje buty DC i został mianowany Chief Brand Officer. W 2006 roku Block zdobył narodowe mistrzostwo Rally America w klasie otwartej Fordem Fiesta. Do 2007 roku Block zgromadził 19 miejsc na podium i osiem zwycięstw. W 2008 roku wziął udział w Rally America National Championship, zajmując drugie miejsce w klasyfikacji generalnej. W następnym roku Block wygrał rajd w 100 Acre Wood i pobił rekord Johna Buffuma.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *