Travelocity oferuje samochody sportowe w Jackson, MS

Wyścigi samochodowe Cytaty i powiedzenia

Jeśli szukasz zabawy, relaksującego sposobu na zwiedzanie Delty Mississippi, rozważ wynajęcie samochodu sportowego w Jackson. Z wynajętym samochodem, możesz zwiedzać okolicę według własnego planu i zobaczyć zabytki w wolnej chwili. Ponadto, będziesz mógł cieszyć się najlepszymi atrakcjami miasta bez polegania na zatłoczonej taksówce lub transporcie publicznym. A dzięki łatwemu systemowi rezerwacji Travelocity możesz zaoszczędzić pieniądze, unikając konieczności czekania na taksówkę.

Z przyjemnością dzielimy się materiałem, który powstał dzięki współpracy z sportme.pl

Lokalizacje wynajmu samochodów egzotycznych w Jackson

Szukając lokalizacji wynajmu samochodów sportowych w Jackson, MS, możesz wybierać spośród wielu różnych dostawców. Ceny za te samochody do wynajęcia różnią się w zależności od sezonu i rodzaju pojazdu. Niezależnie od tego, czy wybierasz się w podróż służbową, czy po prostu szukasz zabawnego sposobu podróżowania, te wypożyczalnie na pewno będą zadowolone. Wynajem samochodów egzotycznych są zazwyczaj duże i drogie, ale są idealne dla tych, którzy chcą jeździć szybko i doświadczyć dreszczyku prędkości! Te samochody mogą osiągnąć prędkość ponad 300 km/h.

Podstawowym miejscem wynajmu samochodów w Jackson jest lotnisko Jackson-Medgar Wiley Evers International Airport, które znajduje się sześć mil na wschód od centrum Jackson na 100 International Drive. W 2019 roku lotnisko obsługiwało 51 000 operacji lotniczych, co czyni je trzecim najbardziej ruchliwym lotniskiem w kraju. Delta i American Eagle to dwie główne linie lotnicze na tym lotnisku. Są one również obsługiwane przez linie lotnicze United i Frontier. Niezależnie od Twoich potrzeb związanych z podróżą, te miejsca wynajmu zapewnią Ci pojazd, którego potrzebujesz, aby dostać się tam, gdzie chcesz.

Jeśli myślisz o wypożyczeniu egzotycznego samochodu sportowego, upewnij się, że znasz przepisy prawa w stanie, w którym podróżujesz. W większości stanów w USA jeździ się po prawej stronie, natomiast w większości krajów europejskich po lewej. Jeśli podróżujesz za granicę, będziesz musiał również znać przepisy, które obejmują zapinanie pasów bezpieczeństwa. Jeśli tylko jesteś pełnoletni, możesz wynająć egzotyczny samochód, aby doświadczyć niezapomnianych wrażeń.

Wypożyczenie samochodu sportowego w Jackson, MS jest niedrogie i łatwe do zarezerwowania przez Travelocity. Będziesz mógł cieszyć się okolicą według własnego harmonogramu i nie musisz się martwić o wynajęcie taksówki lub innego transportu. Ponadto, będziesz mógł zobaczyć więcej zabytków bez kłopotów związanych z próbą ustalenia, który samochód wziąć. To tak jakbyś miał swojego osobistego szofera.

Muzyka i teatry w Jackson

Scena muzyczna i teatralna w Jackson Hole jest eklektyczna, ale jeśli szukasz światowej klasy występów, rozważ wycieczkę do jednego z miejsc sztuki performatywnej w okolicy. W Silver Dollar Showroom historycznego hotelu Wort można posłuchać muzyki na żywo prawie każdej nocy w tygodniu. Nie przegap też Million Dollar Cowboy Bar. Organizacje artystyczne wystawiają tu letnie przedstawienia teatralne, więc każdy znajdzie tu coś dla siebie i na każdą kieszeń.

Thalia Mara Hall służy jako miejskie audytorium i gości balety, opery i symfonie. The Lyric, znajdujący się w Oxfordzie, mieści się w historycznym budynku, który był kiedyś stajnią. Zbudowany przez rodzinę Faulknerów pod koniec XIX wieku, The Lyric zyskał sobie wiernych fanów dzięki przynoszeniu krajowych i lokalnych artystów. Jest domem dla wykonawców z Broadwayu i lokalnych, a także dla lokalnych zespołów akustycznych.

Oprócz przedstawień na Broadwayu, Jackson jest domem dla wielu teatrów, w tym historycznego Alamo Theater. Alamo Theater został otwarty w 1949 roku i gościł kilka musicali, głównie gospel. Jego obecna nazwa honoruje piosenkarkę gospel Mahalię Jackson. Oprócz koncertów i przedstawień na żywo, Alamo gościł również wiele innych musicali i sztuk. Brandon Amphitheater również gości wielkie nazwiska. Oprócz orkiestry, w tym miejscu odbywają się różne koncerty i przedstawienia.

Academy Center at Jackson to duży kompleks o powierzchni 30,000 stóp kwadratowych, w którym odbywają się lokalne i krajowe produkcje. Centrum Akademii w Jackson organizuje zajęcia, prywatne lekcje muzyki i występy dla społeczności. Posiada również sprężysty parkiet do tańca. Oferuje również zielony pokój, garderoby i dodatkowe miejsca dla artystów. Teatr akademii posiada pełnowymiarowe poddasze do tworzenia tła oraz elastyczną „czarną skrzynkę” teatralną.

Na koncerty na świeżym powietrzu można wybrać się na Jackson Hole Live! Concert Series, darmowego letniego cyklu koncertów dla wszystkich grup wiekowych. To świetny sposób na spędzenie letniego wieczoru w Jackson. Lub sprawdź serię Music on Main, która zawiera darmowe koncerty na świeżym powietrzu. Przynieś kosz piknikowy lub krzesło na trawnik i ciesz się muzyką w lecie. To doskonały sposób na poznanie lokalnej kultury.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *