Samochodowy zestaw wyścigowy

Samochodowy zestaw wyścigowy

Najbardziej efektywne stanowisko do wyścigów samochodowych to takie, które pozwala prowadzić wirtualny samochód w realistycznych warunkach. Wysokiej klasy symulatory zapewniają wiele korzyści, od pokazywania zawodnikom danych po każdym wyścigu, do pokazania kierowcy, jak rzeczywisty samochód radzi sobie w realistycznych sytuacjach. Zespoły wyścigowe coraz częściej sięgają po symulatory jako opłacalne narzędzie szkoleniowe. Symulatory są również użytecznym sposobem na identyfikację potencjalnych talentów wyścigowych. Więcej o nich dowiesz się z tego artykułu.

Aluminiowe platformy profilowe

Aby uzyskać najbardziej realistyczne doświadczenie, poszukaj aluminiowej platformy profilowej do wyścigów samochodowych. Są one wykonane z wytłaczanych profili aluminiowych, które są mocne i sztywne. Na przykład platforma eXodus jest wykonana ze sztywnych profili o długości 80x40mm, co zapewnia sztywne podwozie. Można również zdecydować się na montaż paddle shifterów lub ekranu dostarczającego informacji o samochodzie i torze. Wszystko to składa się bardzo łatwo i działa jak urok. Te platformy są również niedrogie i bardzo konfigurowalne.

Większość domowych platform simowych jest wykonana z profili aluminiowych, ponieważ są one bardzo elastyczne i trwałe. W przeciwieństwie do drewna, nie złamią się. Profile aluminiowe są również bardzo lekkie i wytrzymałe. Są one powszechnie stosowane w budowie pojazdów. Ponieważ są tak trwałe, są idealne do budowy platformy sim, która będzie trwać przez wiele lat. A ponieważ są lekkie, są również łatwe w transporcie.

Inny rodzaj sim rigów wykonany jest z aluminium. Sim Lab P1-X jest jednym z najbardziej wytrzymałych. Może wytrzymać nawet najmocniejsze koła DD i jest zdecydowanym faworytem wśród sim racerów. Konstrukcja z aluminiowego profilu sprawia, że jest to jeden z najwytrzymalszych rigów na rynku, a aluminiowy profil sprawia, że nie wygina się podczas użytkowania.

Jeśli szukasz opcji bardziej konfigurowalnej, wypróbuj kokpit GT Omega PRIME. Jest to najnowszy model firmy, zbudowany z profili aluminiowych o wymiarach 40x160mm. Jest to jeden z najbardziej wytrzymałych kokpitów symulacyjnych 8020 na rynku. Jest również zbudowany tak, aby pomieścić przyszłe aktualizacje. Dzięki modułowej konstrukcji, będziesz mógł dodawać i odejmować w miarę zmieniających się potrzeb.

Next Level Racing F-GT kokpit

Jeśli planujesz zasiąść za kierownicą realistycznego pojazdu symulacyjnego, to Next Level Racing F-GT Simulator Cockpit jest doskonałym wyborem. Kompatybilny z większością kół napędowych i pedałów, kokpit symulatora zapewnia bardzo realistyczne wrażenia symulacyjne. Płyta pedałów symulatora i dźwignia zmiany biegów dostosowują się do Twojego stylu jazdy. Dzięki tym funkcjom bez problemu przeżyjesz emocje związane z prawdziwą jazdą, a nawet będziesz mógł rywalizować z prawdziwymi kierowcami w wirtualnych zawodach wyścigowych!

Kokpit symulatora Next Level Racing F-GT jest kompatybilny z pedałami i kierownicami wiodących marek. Możesz dostosować kąt i odległość pedałów do swojego wzrostu i komfortu. Kokpit jest łatwy w montażu i dostarczany z przejrzystą instrukcją. Next Level Racing F-GT jest również kompatybilny z kierownicami Direct Drive. Kokpit F-GT został zaprojektowany tak, aby był lekki, co pozwala zabrać symulator ze sobą na drogę.

Jeśli szukasz kokpitu do symulatorów wyścigowych o świetnym designie, rozważ Next Level Racing F-GT Elite iRacing Edition. Ten aluminiowy kokpit jest wyposażony w niestandardowe części premium i najnowocześniejszą produkcję. Daje on wirtualnym zawodnikom przewagę nad prawdziwymi odpowiednikami. Te kokpity sim racingowe będą używane przez profesjonalnych kierowców wyścigowych i zespoły esportowe na całym świecie.

Kokpit symulatora Next Level Racing F-GT został zaprojektowany z uwzględnieniem opinii profesjonalnych kierowców, aby zapewnić Ci optymalne wrażenia. Pozwala on na swobodne poruszanie się pomiędzy pozycjami jazdy F1 i GT. Regulowane pedały i poduszka podtrzymująca lędźwie sprawiają, że symulator jest doskonałym wyborem dla realistycznych doświadczeń symulacyjnych. Możesz również dostosować shifter i kierownicę do swoich preferencji. Ten symulator jest również zgodny z adapterem Buttkicker Gamer 2.

Platforma ruchu SynthesisVR

Platforma ruchu H6 to rewolucyjne narzędzie do symulacji wirtualnej rzeczywistości. Odtwarza wszystkie sześć stopni swobody w symulatorze. Pozwala również użytkownikom na poruszanie się po kontrolkach symulacyjnych. Platforma ruchu jest niezbędna do dokładnej symulacji. Została opracowana przez zespół ekspertów z SynthesisVR i Fanatec. Platforma ruchowa H6 jest dostępna do kupienia w cenie 3 950 dolarów. Cena ta nie obejmuje kosztów instalacji i transportu.

Platforma ruchowa Next Level Racing została zaprojektowana z myślą o łatwości użytkowania. Wymaga minimalnego wsparcia technicznego i może być zainstalowana w mniej niż godzinę. Platforma ruchowa działa bezproblemowo z systemem Next Level Racing Traction Plus. Działa również bezproblemowo z oprogramowaniem Platform Manager. Ta platforma ruchu jest specjalnie zaprojektowana dla kokpitów Next Level Racing. Oprogramowanie to pozwala użytkownikom dostosować i dostroić ruch w czasie rzeczywistym. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych formuł matematycznych, oprogramowanie stosuje odpowiednią ilość kompensacji w czasie jazdy.

Next Level Racing 'Fusion SL’

Next Level Racing’s Fusion SL car rigging system combines ergonomically designed cockpit with high-end hardware. Ten rig jest idealny do domowego biura poważnego sim racera. Fotel Wooom idealnie pasuje do Fusion SL i zapewnia doskonałe wsparcie boczne. Cena nie jest jeszcze dostępna, ale oczekuje się, że Fusion SL będzie kosztował 999 dolarów. Aby dowiedzieć się więcej o Next Level Racing, odwiedź ich stronę internetową.

Stanowisko do wyścigów samochodowych Fusion SL oferuje wiele opcji regulacji i podwójne siedzenia dla samochodów GT i formuły. Posiada sztywną płytę pedałów i wspornik kierownicy, który jest wystarczająco wytrzymały, aby utrzymać profesjonalną kierownicę z napędem bezpośrednim. Zaawansowana technologia F-GT sprawia, że jest to wysoce funkcjonalne i realistyczne stanowisko do wyścigów samochodowych zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów. Poza przystępną ceną, F-GT jest również kompatybilny z innymi symulatorami wyścigowymi.

Stanowisko do wyścigów samochodowych Fusion SL można łatwo przekształcić z fotela wypoczynkowego w pełne stanowisko symulacyjne. Posiada zintegrowane koła i uchwyt oraz nowoczesny design wykonany z trwałych materiałów. W zestawie znajduje się również wygodny i ergonomicznie zaprojektowany fotel wypoczynkowy. W rzeczywistości rig samochodowy Fusion SL będzie najwygodniejszym fotelem sim racingowym na rynku.

The Challenger – Kolejny wysokiej jakości sim rig od Next Level Racing to opcja dla początkujących. Posiada ergonomicznie zaprojektowane siedzenie i podwozie, które utrzymuje pedały w miejscu, co czyni go idealnym do długich odcinków rozgrywki. Ten zestaw samochodowy jest dostarczany z zestawem słuchawkowym i może obsługiwać większość modeli kierownic. Model GT Ultimate jest sprzedawany w cenie od 650 do 700 dolarów.

Next Level Racing’s 'RH3 USB Handbrake’

RH3 USB Handbrake jest niezależnym, dodatkowym sprzętem do gier bez zainstalowanych sterowników i oprogramowania. Wykorzystuje kabel USB do połączenia z komputerem i posiada regulowany uchwyt dla różnych kokpitów symulatorów. Czujnik przyjmuje technologię automatycznej kalibracji i demonstruje takie same wrażenia z jazdy jak prawdziwe wyścigi samochodowe. Ma większą dokładność niż inne czujniki hamulca ręcznego dostępne na rynku.

Hamulec ręczny jest nie tylko funkcjonalny, ale również stanowi estetyczne dzieło sztuki. Hamulec ręczny jest wykonany we Włoszech z ciętej stali szczotkowanej z uchwytem ze szwem przypominającym Alcantarę. Next Level Racing twierdzi, że posiada on zastrzeżony system DMF, który pozwala na wybór pomiędzy zachowaniem hydraulicznego i mechanicznego hamulca ręcznego. Do driftu w warunkach symulacyjnych, ten hamulec ręczny jest lepszą opcją.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *