Zespół wyścigowy i muzeum York College’u

Zespół wyścigowy i muzeum York College'u

Oprócz bycia autorem, York jest również profesjonalnym instruktorem jazdy dla BMW Performance Center, a z firmą związany jest od ponad dziesięciu lat. Oprócz bycia zawodowym kierowcą, York ma bogatą historię wyścigów samochodowych. Wygrał wiele wyścigów i posiada bogatą kolekcję pamiątek. Możesz odwiedzić York College Race Team i odwiedzić jego muzeum, aby dowiedzieć się więcej o dziedzictwie wyścigów samochodowych Yorka.

Dziedzictwo wyścigów samochodowych w Yorku

Wiele osób zna Orvila Reedy’ego, wieloletniego kierowcę wyścigowego z Seaford. Zmarł on na COVID-19 w UPMC Pinnacle Hospital w Yorku. Przed śmiercią Skelly był sprzedawcą na torach żużlowych Lincoln i Williams Grove oraz fotografem toru wyścigowego. Wśród jego wielu osiągnięć było skompilowanie najbardziej wszechstronnej historii fotograficznej wyścigów samochodowych w Yorku. Poza pracą w wyścigach Orvil prowadził udane życie jako kierowca autobusu szkolnego w hrabstwie York.

EMMR prezentuje różnorodne pamiątki z wyścigów samochodowych, w tym wyszukane trofeum dla zwycięzcy zawodów National Sportsman Championship z 1952 roku, które odbyły się na Langhorne Speedway w Pensylwanii. Książka zawiera również kolekcję oryginalnych fotografii podarowanych przez Chrisa Economaki, w tym wiele z czasów przedwojennych. Kolekcja ta jest dostępna dla badaczy. Osoby zainteresowane wyścigami mogą zakupić egzemplarz tej książki, aby cieszyć się historią wyścigów samochodowych w regionie. Pamiątki

YCRC Pamiątki

YCRC obejmują koszulki, plakaty, szpilki i inne. Przedmioty te zostały ofiarowane przez byłych i obecnych uczestników obozu oraz kadrę. Każdy przedmiot jest hołdem dla jednej z epok w historii YCRC. W kolekcji pamiątek znajduje się również wiele innych interesujących przedmiotów. Niektóre z nich są podpisane przez opiekunów obozu, w tym Josha Liebermana, który założył obóz.

Muzeum wyścigowe YCRC

Muzeum wyścigowe York County Racing Club celebruje sport wyścigów konnych. W muzeum znajdują się zarówno prawdziwe samochody wyścigowe, jak i ich zdjęcia. Ponadto muzeum oferuje sklep, w którym można nabyć odzież reprezentującą wspaniałą fundację. Klub organizuje również specjalne wydarzenia, takie jak coroczna impreza świąteczna. Jest też wiele sposobów, aby dowiedzieć się o sporcie, w tym coroczny bankiet Hall of Fame.

York College Race Team

Grupa studentów York College of Pennsylvania ma wizję przyszłości swojej szkoły. Chcą uczynić szkołę miejscem, w którym wszyscy uczniowie mogą się rozwijać i nauczyć się pracować razem w zespole. Mają ponad czterdzieści klubów i organizacji i organizują różne zajęcia i wydarzenia dla społeczności kampusu. Chcesz się zaangażować? Sprawdź poniższe grupy studenckie. Możesz nawet stać się częścią zespołu wyścigowego w York College!

Zespół wyścigowy York College przenosi naukę z klasy na tor. Członkowie zaprojektują samochód Formuły SAE, samochód elektryczny lub Baja SAE Car, aby konkurować z innymi uczelniami z całego świata. Te samochody są częścią międzynarodowego programu projektowania studenckiego znanego jako Formuła SAE. Misją tego zespołu jest promowanie różnorodności na kampusie York College i w społeczności. Studenci ze wszystkich środowisk są mile widziani, aby dołączyć i przyczynić się do projektu. Jednak misja zespołu wyścigowego to coś więcej niż tylko sport.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *