Rajdowe gry wyścigowe dla Windows 7

Samochody sportowe bez wspomagania

Jeśli kiedykolwiek chciałeś prowadzić samochód rajdowy na nierównej drodze, prawdopodobnie grałeś w rajdową grę wyścigową dla windows. Najbardziej wymagające rodzaje dróg obejmują drogi miejskie i wiejskie, a także drag racing i motard races. Pokochasz dreszczyk emocji związany z wyścigiem dookoła świata w swoim ulubionym samochodzie rajdowym. O co więcej można prosić? Przy tak wielu dostępnych wspaniałych grach rajdowych, na pewno znajdziesz taką, którą pokochasz!

Hotshot Racing

Podczas gdy wiele dzisiejszych gier wyścigowych opiera się na fotorealistycznej grafice, Hotshot Racing to pełen zabawy emulator klasyki arcade. Do działania w wysokiej jakości gra wymaga komputera z systemem Windows 7, 4 GB pamięci RAM oraz procesora AMD FX 6300. Grafika nie jest tak szczegółowa jak w innych grach wyścigowych, ale jest wystarczająco dobra dla wysokiej jakości dźwięku w grze. Jeśli tylko masz dobrą kontrolę nad klawiaturą i myszką, nie będziesz miał problemu z cieszeniem się tą grą.

W Hotshot Racing jest 16 torów, z różnymi lokalizacjami, takimi jak dżungla, przełęcze górskie i wybrzeże. Gra oferuje 8 spragnionych prędkości postaci, z których każda ma inne cechy. Gracze mogą grać solo lub z przyjacielem w trybie podzielonego ekranu. Hotshot Racing obsługuje również multiplayer online, co czyni go idealnym do gry z grupą przyjaciół. W Hotshot Racing znajdziesz wiele opcji rywalizacji, w tym możliwość współzawodnictwa z maksymalnie czterema innymi graczami w sieci.

Death Rally Classic

Death Rally to popularna gra wyścigowa typu rally, która została pierwotnie wydana w 1991 roku na PC. Gra rozpoczęła się jako darmowe pobranie dla systemu Windows i była ogromnym hitem. W tym czasie gra nosiła nazwę HiSpeed, ale później została zmieniona na Death Rally. Początkowo została wydana jako wersja testowa beta dla Apogee, ale nazwa zmieniła się na Death Rally po sukcesie gry.

Oryginalna gra była bojową grą wyścigową typu top-down. Został opracowany przez Remedy Entertainment i dystrybuowany przez Apogee Software i GT Interactive. Został zaktualizowany w 2009 roku dla systemu Microsoft Windows i ponownie wydany na Steamie w 2017 roku. Gra jest klasykiem i wymaga od graczy użycia mózgu podczas rywalizacji na drodze. Możesz grać w Death Rally Classic w wersji dla systemu Windows 7.

Colin McRae Rally

Jeśli szukasz autentycznej gry symulującej wyścigi rajdowe, Colin McRae Rally jest idealną grą dla Ciebie. W grze znajdziesz szeroki wybór samochodów z napędem na cztery koła, w tym przebudowane Subaru Impreza o mocy 300 koni mechanicznych. W tej grze będziesz miał do czynienia z rozdzieraniem drogi w mniej niż 3 sekundy. Ponadto możesz odblokować pięć innych samochodów, wygrywając odcinki specjalne. Colin jest jednym z najpopularniejszych kierowców rajdowych na świecie, a fani pokochają jego grę wyścigową.

Gra nie jest zbyt duża i wymaga mniej wolnego miejsca na komputerze niż większość innych gier wyścigowych. Gra jest bardzo popularna w takich krajach jak Węgry, Rumunia i Łotwa. Gra nie zajmuje ogromnej ilości miejsca na komputerze, więc możesz w nią grać na każdej posiadanej przez siebie maszynie. Ta gra nie posiada również żadnych reklam i jest oceniana przez rodziców jako PG-13. Jest wysoce zalecany dla graczy wszystkich poziomów umiejętności i wieku.

DiRT Rally

DiRT Rally to gra wyścigowa, w której znajdziesz szeroki wachlarz typów samochodów i nawierzchni. Gra może być rozgrywana na śniegu, lodzie, smole, kamieniu i wielu innych powierzchniach. Gracze mają wiele różnych ustawień, aby dostosować swoje pojazdy, w tym obsługi, trakcji i zawieszenia. Gracze mogą również dostosować swoje samochody poprzez zmianę różnych elementów konstrukcyjnych, w tym hamulców, mechanizmu różnicowego, skrzyni biegów i zawieszenia.

DiRT Rally to gra wyścigowa opracowana przez Codemasters i wydana dla systemu Windows. Jest to gra wieloosobowa online dla trzech graczy, która wykorzystuje różne samochody do różnych rajdów. Oprócz wielu silników i szerokiej gamy torów, gra ma wiele trudnych etapów, które stanowią wyzwanie dla gracza, aby opanować różne samochody. Aby ukończyć grę, gracze muszą wykorzystać wszystkie swoje umiejętności, aby wymanewrować swoich konkurentów i opanować wiele różnych kursów.

WRC 7

Gracze mogą doświadczyć emocji związanych z wygraniem rajdu, prowadząc najnowsze samochody na oficjalnej serii rajdów WRC 7. W tej grze znajduje się 13 prawdziwych imprez rajdowych i ponad pięćdziesiąt odcinków specjalnych. Symulacje odwzorowują prawdziwe warunki drogowe i są tak przygotowane, aby sprawdzić refleks graczy. Dodatkowo, gracze mogą wydać część wygranej w wyścigu na ulepszenia dla swojego samochodu. Grając w WRC 7, gracze będą mieli wrażenie, że rywalizują z prawdziwymi kierowcami.

Gra WRC 7 jest podobna do swojej poprzedniczki, WRC 6, z drobnymi poprawkami. Same samochody prowadzą się realistycznie, a ulepszenia są bardzo realistyczne. Grafika gry jest bardziej realistyczna i wykorzystuje możliwości najnowszych konsol nowej generacji. Dzięki fotorealistycznemu wyglądowi gry można łatwo pomylić się z prawdziwym kierowcą rajdowym. Gra oferuje trzy tryby gry: kariera, multiplayer i wyzwanie. Na przykład zespół Forda w swoim pierwszym wyścigu zajął siódme miejsce z dziesięciu.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *