Najlepsze samochody sportowe poniżej 35k

Najlepsze samochody sportowe poniżej 35k

Możesz dostać kilka świetnych samochodów sportowych za mniej niż 35k, jeśli szukasz sportowego samochodu, który ma niską cenę. Niektóre z najlepszych opcji to Audi R8, Porsche 911 i Mazda Miata. Możesz również dostać używany za mniej więcej tę samą cenę. Ale który jest najlepszy samochód sportowy do kupienia za 35k? Czytaj dalej, aby się dowiedzieć. Wszystko zależy od osobistych preferencji.

BRZ

Jeśli jesteś na rynku taniego samochodu sportowego, rozważ Subaru BRZ. Został on zaprojektowany we współpracy z Toyotą i jest bliźniakiem modelu GR86. Nowe Subaru BRZ 2022 może pochwalić się sztywniejszym przednim zawieszeniem, 50% wzrostem sztywności skrętnej oraz silnikiem, który wytwarza 228 KM i 184 lb-ft momentu obrotowego. Ten samochód jest jednym z najbardziej niezawodnych i wydajnych samochodów sportowych. Osiąga 25 mpg w mieście i 34 mpg na autostradzie.

TT

Nowe coupe TT firmy Audi wchodzi do sprzedaży już jutro. Samochód był pokazywany na targach motoryzacyjnych w Genewie od kwietnia. W Niemczech będzie kosztować 35 000 euro, a niedługo potem pojawi się na innych rynkach europejskich. To idealny wybór dla tych, którzy chcą mieć sportowy samochód klasy premium, ale nie mają do wydania dużo pieniędzy. Audi TT to świetna jazda nawet w swoich wczesnych modelach, więc nie pozwól, aby jego cena Cię zniechęciła!

Nissan GT-R

Wnętrze Nissana GT-R jest wygodne i stylowe. Posiada skórzaną tapicerkę w całej kabinie oraz ręczne przeszycia na kierownicy, drzwiach i konsoli środkowej. Na konsoli środkowej znajdują się przyciski zmiany biegów, sterowania systemem audio i klimatyzacją, a także otwierany podłokietnik i port USB. Kierowcy znajdą tam również 11-głośnikowy system dźwiękowy Bose. GT-R osiąga prędkość 60 mph w czasie poniżej trzech sekund.

Mazda Miata

Wrażenia z jazdy są czysto analogowe, a Mazda Miata nie jest tu wyjątkiem. Układ kierowniczy jest dobrze wyważony, a zawieszenie minimalizuje przechyły ciała podczas pokonywania zakrętów. Samochód oferuje również doskonałe zużycie paliwa, z łącznym wynikiem 28mpg w mieście i ponad 25mpg na autostradzie. Czterocylindrowy silnik o pojemności 1,6 litra ma moc 116 KM, a materiałowy dach bez napędu można opuścić jedną ręką.

Ford Mustang Boss 302

Sportowy Ford Mustang Boss 302 z 1969 roku został zbudowany jako maszyna wyścigowa dla kierowców amatorów, ale okazał się marzeniem kolekcjonera. Rzadki i bardzo poszukiwany, ten samochód jest obowiązkowym punktem dla każdego entuzjasty Mustanga. Ale ile wart jest ten samochód? Przyjrzyjmy się jego specyfikacji. Poniżej wymieniono ważne szczegóły dotyczące tego samochodu sportowego.

Honda Civic

Honda Civic to niedrogi samochód sportowy, który jest godną inwestycją dla każdego entuzjasty. Turbodoładowany silnik o pojemności 1,5 litra produkuje 180 koni mechanicznych i zapewnia płynne, liniowe wrażenia z jazdy. Posiada również bezstopniową automatyczną skrzynię biegów (CVT), która zmienia biegi płynnie i nie wykazuje wrażenia dronów. Wyposażona jest również w łopatki do zmiany biegów dla kierowców manualnych, a tryb sportowy pozwala na zwiększenie obrotów silnika.

Toyota RAV4 Hybrid

Jeśli szukasz sportowego SUV-a, który jest wygodny i wydajny, rozważ Toyotę RAV4 Hybrid. Tylne siedzenia składają się, odsłaniając obszerną przestrzeń bagażową o pojemności 37 stóp sześciennych. Szeroki otwór w tylnej części pojazdu ułatwia załadunek dużych przedmiotów bez konieczności ich upychania. RAV4 Hybrid to idealny samochód sportowy dla rodziny. Jego zużycie paliwa jest również bardzo imponujące i wynosi 39 mil/godz.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *